پنج‌شنبه, 11 آذر 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۱۵۹۶۱
انتخاب مدیركل میراث‌فرهنگی آذربایجان غربی به عنوان دبیر ششمین دوره مهر اصالت ملی
جلیل جباری، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی به عنوان دبیر منطقه 2 ششمین دوره مهر اصالت ملی در سال 1400 انتخاب شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی، پویا محمودیان، معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، با صدور حکمی، جلیل جباری، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی را به عنوان دبیر منطقه 2 ششمین دوره مهر اصالت ملی در سال 1400 انتخاب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

«با سلام و احترام؛

داوری مهر اصالت یکی از مهمترین برنامه های رقابتی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی است که به واسطه آن، استاندات و فنانان عرصه صنایع دستی با درک صحیح از ماهیت این پدیدارهای فرهنگی-اقتصادی الزامات رونق و توسعه آن را درک کرده و به مرحله اجرا درمی‌آورند.

در ساختار جدید برگزاری داوری مهر اصالت ملی با توجه به تاکید و تمرکز بر دانش و توان استان ها کشور به 9 منطقه تقسیم می‌شود تا هر یک به صورت مستقل و با لحاظ نمودن اقتضائات بومی و محلی بتوانند بهترین راهکارها را برای ارتقاء و اعتلای صنایع دستی خود تمهید کنند.

لذا با توجه به سوابق درخشان و تجربیات ارزنده ای که در دوران مدیریت خود کسب نموده اید به موجب این حکم به عنوان دبیر منطقه 2 ششمین دوره مهر اصالت ملی(1400) برگزیده می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود طبق بندهای زیر، پیشبرد برنامه اجرایی این داوری را در دستور کار قرار داده و برنامه ریزی های لازم را با استان های منطقه 2 ( آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل) به انجام رسانید.

برنامه ریزی دقیق اجرایی مطابق جداول زمانی اعلام شده

تعیین داوران برنامه و صدور حکم برای آنان پس از تایید ستاد

هماهنگی با استان های منطقه به منظور گردآوری محصولات قابل داوری

مستندنگاری و عکاسی با کیفیت بالا از محصولات منتخب جهت ارسال به ستاد

تدوین گزارش دقیق، مصور و دارای جزئیات از نحوه برگزاری و نتایج داوری و ارسال آن به ستاد

امید است در پرتو عنایت خداوند منان موفق و موید باشد.

پویا محمودیان»

 

 

 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.0.14.0
    V6.0.14.0